Vlastní tvorba

Samota

8. července 2013 v 12:09 | Cassiopea Black
Ahojda,
uvědomila jsem si, že už jsem dlouho nepřidala žádnou básničku. Takže, tady jednu máte, snad se bude líbit. A, pokud nejste všichni někde v čudu, nebuďte líní a komentujte, prosím! ;)

"Bez názvu"

11. června 2013 v 12:36 | Cassiopea Black
Fajn, původně jsem k tomuhle článku nechtěla nic psát, ale asi by bylo na místě napsat aspoň tohle: "Čtěte jen na vlastní nebezpečí." Je to totiž takový výpis mých pocitů a řekněme, že není zrovna optimistický...

Nečekaný obrat

1. února 2012 v 17:42 | Cassiopea Black
Ahoj,
po dlouhý době jsem zase napsala básničku xD. Chtěla jsem napsat nějakou veselou, ale vzhledem k tomu, co se děje, vyšlo mi z toho tohle... Je to takovej výpis mých pocitů. Předem ale upozorňuju, že se nejedná o milostnou báseň xD. Přeji vám příjemné počtení :).
Vaše Cass

Jak dlouho ještě?

26. listopadu 2011 v 18:33 | Cassiopea Black
Ahojda.
Docela dlouho jsem se neozvala, co? No, měla jsem toho hodně. A vlastně pořád mam, ale aspoň teď mam čas... Tahle povídka měla být původně FF, ale psala jsem ji, kdyžjsem měla opravdu velkou depresi a odrazilo se to v ní... Takže FF to neni a nemá to ani nic společnýho se světem HP. Je to takovej můj výlev, kdy jsem se potřebovala vypsat... Dalo by se říct, že první originální povídka. Taky ji tam zařadim, až si vytvořim rubriku... Jinak, zejtra bych měla přidat ještě něco na TT, protože to si nemůžu nechat ujít :). Přeji příjemné počtení.
Vaše Cass
 
 

Reklama