Videa

The Black Sisters - Thirst for Revenge

10. března 2012 v 17:09 | Cassiopea Black
Čau :),
celkem dlouho jsem nepřidala žádný video, takže tak činím xD. Poslední dobou jsem nějak naladěná na sestry Blackovy, takže video je o nich. Pěkné pokoukání :).
Vaše Cass

It's Just Empty Words

11. prosince 2011 v 18:59 | Cassiopea Black
Ahojda,
dlouho jsem tu nebyla, co? No, bohužel pořád nestíhám :( už ani nevim, kdy jsem naposled něco napsala :(... Ale aspoň jsem už okomentovala všechno, co jsem posledně nestihla :). Doufám, že o Vánocích bude čas psát, už mi to nehorázně chybí... Teď vám přinášim jedno video o Belle, který se mi hrozně líbí :). Přeji příjemné pokoukání. PS: Během týdne by se tu mělo objevit nějaký starší drabble nebo povídka :).

A je to tu zase... videa xD

23. října 2011 v 18:15 | Cassiopea Black
Ahoj,
ano, vidíte dobře xD Jsem tu s dalšíma videjkama o Belle a Voldym. Původně jsem chtěla přidat povídku, ale pak jsem si uvědomila, že jsem ještě chtěla něco napsat na TT. Takže zatim sem dávám jenom videa a pokud se mi podaří dneska něco napsat, ještě to sem vložim :) Zatim přeji příjemné pokoukání.
Vaše Cass

Další várka videí :)

3. října 2011 v 15:25 | Cassiopea Black
Čauky,
tak vám sem dávám dalších několik videí z mé velice široké sbírky xD Vložila bych jich víc, ale, protože to pořád blbne a většinou se nezobrazujou všechny, myslim, že těch šest bude stačit :) Jinak, včera jsem to nevzdala a podařilo se mi napsat tu básničku! A ne jednu, ale hned tři xD A taky jsem začala novou povídku, už mam první tři věty xD no, dobře, neni to moc, ale aspoň něco xD Tak, už vás nebudu zdržovat a přeji příjemné pokoukání.

Zase jsem měla hledavou xD

17. září 2011 v 22:21 | Cassiopea Black

Ahój,
jak už název napovídá, opět jsem šmejdila po YouTube a hledala nějaký pěkný videa xD (nebylo to teď, už je mam v záloze dlouho, abyste si nemysleli, že tvrdim, že nemam čas, a pak hodiny projíždim YouTube). Nějakou dobu už si je shromažďuju, momentálně už je jich 32 xD těch, co se mi tak líbí, že je chci dát na blog.
Ale postupně, abyste se z toho nezbláznili xD Takže, první ochutnávka, přeji příjemné pokoukání :). PS: Informace pro SB - Budu vždycky komentovat o víkendu, (když bude čas, tak samozřejmě dřív) tak se nebojte, že bych na vás kašlala ;).
Vaše Cass

Oh you touch my tralala xD

16. srpna 2011 v 17:00 | Cassiopea Black
Ahojky,
asi si řikáte, co to zase bude xD Nemusíte se bát, jedná se o tři skvělý videa, který jsem včera objevila, když jsem brouzdala po youtube xD Dvě z nich jsou o Voldym a jedno celkově o HP xD Název článku je podle písničky, která hraje u prvního videa xD hrozně mě totiž chytla a nemůžu si ji přestat zpívat xD Tak přeji příjemné pokoukání.
Vaše Cass

Videa aneb padla na mě melancholie

18. července 2011 v 23:49 | Cassiopea Black
Ahojky!
Tak na mě nějak dolehnul fakt, že už je skutečně konec HP. Už nebude nová knížka ani novej film :( Přestože jsem byla na premiéře hned 14.7. , až teď jsem si uvědomila, že je konec...teď jsem sama doma, koukám na svoje oblíbený videjka a bulim (to je hrůza, mě, která se na konci Titanicu směje, takhle odrovná Harry Potter xD) ... některý videa jsem se rozhodla sem dát, ať si taky trochu popláčete, přeji příjemné pokoukání :)
Vaše posmutnělá Cass

Úžasný HP videa

9. července 2011 v 17:27 | Cassiopea Black
Ahojky :)
Tak jsem se rozhodla, že sem hodim pár mých oblíbených HP videí XD. Snad se budou líbit, přeji příjemné pokoukání xD
Vaše Cass

 
 

Reklama