Songfiction

Zabíjí mě něžně

1. srpna 2012 v 14:02 | Cassiopea Black
Čauky!
Teda vy jste úplně úžasný, fakt. Já jsem úplně čuměla, kolik se tu objevilo komentářů za jeden den. Víc než jindy za týden. Takže děkuju :).
A tak jsem si řekla, že prostě musim něco napsat, když mě tak motivujete. A, světe, div se, včera jsem k tomu sedla, dneska to dokončila a je to tu. Můj druhej songfic xD. Původně jsem to chtěla napsat úplně jinak, ale nešlo to zastavit. Já nevim, jestli někdy napíšu nějaký songfiction, se kterym budu spokojená. Ale tohle to rozhodně neni xD.
Tak snad vás tim aspoň neodradim... Přežijte to počtení ve zdraví.
Vaše Cass

Roxette - It Must Have Been Love

4. ledna 2012 v 18:55 | Cassiopea Black
Ahojec! xD
Protože jste mě potěšili s komentama, rozhodla jsem se vám jsem dát mojí historicky první songfiction xD I když nevim, jestli to neni spíš trest než odměna xD... No, to už posuďte sami :). Berte prosím ohled na to, že je to, v tomhle žánru, moje prvotina xD ... Nic jinýho mě nenapadlo. Vim, že je to klišé, ale psala jsem podle toho, co ve mně tahle úžasná písnička vyvolává :)... Tak snad to čtení přežijete ve zdraví. PS: Protože nadávám, když nejsou komentáře, musim vás ještě jednou pochválit, když jsou xD Aby to bylo spravedlivý... Moc jste mě potěšili :). A taky to, že se tu objevila spousta nových čtenářů :) snad vás moje povídky nezklamou ;)... Tak, přeji příjemné počtení :) a pusťte si k tomu tu písničku ;) (nedávala bych tam i to video, ale nevim, jak se to dělá, aby tam byla jen ta písnička)
Vaše Cass
 
 

Reklama