Drabble

Koho pálí dobré bydlo

26. srpna 2013 v 15:07 | Cassiopea Black

Ahoj,
asi jste si všimli, že jsem tu teď několik dní nebyla. Byla jsem mimo a nejspíš ještě pár následujích dnů budu... Nového jsem nic nenapsala, ale vyhrabala jsem jedno drabble, které by se hodilo na TT, když už jsem prošvihla to minulé... No, tak snad příjemné počtení.
Cass

Pro dobrotu na žebrotu

13. srpna 2013 v 17:34 | Cassiopea Black

Tajemství Pána Zla

8. srpna 2013 v 10:00 | Cassiopea Black
Ahoj,
moc vám děkuju za komentáře, opravdu potěšily :). Momentálně jsem trochu mimo a taky už jsem začala studovat xD. Ale aspoň jsem se dokopala k tomu, něco vám sem dát. Příjemné počtení.
Vaše Cass

Poslední vteřiny před koncem

24. července 2013 v 14:42 | Cassiopea Black
Ahojky,
dneska nějak nemám, co říct xD. Jsem já to ale hlava děravá! Dneska budu ten úvod asi přepisovat desetkrát, ale tohle je důležitý - mám užásný obrázky k povídkám! Vděčím za ně Penn, podívat se na ně můžete také tady http://penelopeolivier.wordpress.com/. Já osobně doufám, že jich bude ještě víc xD.
A ještě něco, jak už většina z vás zjistila, podlehla jsem době a založila si FB. Tak, pokud by měl ještě někdo zájem, jsem tam jako Cassiopea Black, překvapivě xD (na profilovce mam Bellu, překvapivě xD). To je asi všechno, teď už jen přeji příjemné počtení :).
PS: Moje drahá Nebeská, dneska ráno mi přišla na mysl jedna tvá povídka, respektive série povídek, s podobným názvem. Nejsem si už stoprocentně jistá, jak se to jmenovalo, ale řekla bych nějak Vteřiny před smrtí? Ty povídky už jsou stejně smazaný, co vím, ale vzhledem k tomu, co jsem včera zjistila o tom kopírování, měla jsem potřebu to napsat, doslova mi to nedalo spát. xD Takže, kdyby si tam náhodou, jakože bys neměla, ale kdyby, viděla nějakou podobnost, s tím, co si napsala ty, je to čistě neúmyslně a náhodně! :)
PPS: Ano, jsem trochu paranoidní, všude vidim kopírování xD. Ale ten článek mě pěkně naštval a nerada bych se dopustila něčeho takovýho, byť nechtěně.
Cass

Zakázané ovoce

21. července 2013 v 13:28 | Cassiopea Black
Ahoj,
už dlouho jsem nenapsala nic na TT, poslední dobou ta témata za moc nestojí. Ale "Zakázané ovoce", to je jiná :). Takže, tady je jedno drabble, příjemné počtení :).
Cass

Dar z nebes aneb jak Lucius v Merlina uvěřil

15. července 2013 v 12:34 | Cassiopea Black
Ahoj,
mam tu zase jednu starou kravinku xD. Přeji příjemné počtení :).
Cass

Který je ten pravý?

10. července 2013 v 11:58 | Cassiopea Black
Hoj,
chvátám, chvátám, a tak dále xD. Předěláváme byt a já jsem se jen tajně vloudila na počítač, abych něco přidala, když jste tak pěkně okomentovali moji báseň :). Nevim, kdy se dostanu aspoň na notebook, včera se mi to podařilo jen na chvilinku. Takže, na komenty si teď asi budete muset počkat.
Mam tady zase jedno double drabble (má přesně 200 slov, kdyby to chtěl náhodou někdo počítat xD). Snad vám zvedne náladu, příjemné počtení.
Cass

Šílená? Ne, zamilovaná!

11. srpna 2012 v 21:59 | Cassiopea Black
Hoj :),
no, protože hodně z vás by zajímala reakce Voldyho v drabble "Hlas srdce versus hlas rozumu", rozhodla jsem se napsat verzi z jeho pohledu xD. Dokonce mi to vyšlo na přesně 200 slov, takže krásný double drabble :). Já vim, že by to tak mělo bejt pořád, ale mně se to často nestává, takže jsem na sebe pyšná xD. Už to nebudu okecávat, přeji příjemné počtení :).
Vaše Cass

Hlas srdce versus hlas rozumu

8. srpna 2012 v 11:42 | Cassiopea Black
Ahoj,
tak dneska tu mám jedno drabble na téma od Deniss :). Užijte si čtení a, prosím, komentáře :).
Vaše Cass

Zlato, pojď na to

19. května 2012 v 20:38 | Cassiopea Black
Ahoj,
opět nějak nestíhám. Bohužel, konec roku se blíží a mně to ve škole nějak nejde. Nebo aspoň ne tak, jak bych chtěla. V psaní mam taky nějakej blok, snažila jsem se něco vytvořit, vážně, ale mam myšlenky jinde. Snad se mi podaří něco napsat ve škole, když jsou matury. Tam je na to ideální prostředí xD.
Zásob už sice ubývá, ale pořád ještě mam co přidávat. Takže dneska to je zase jedno drabble. Přeji příjemné počtení :).
Vaše Cass

(Po)pletená Bella

6. května 2012 v 15:12 | Cassiopea Black
Hello!
Tak jsem tu zpátky a bez větší újmy. xD Sice mě po návratu z Anglie dostihla nemoc, ale jinak jsem v pohodě. Ani jsem se tam neztratila, dobře já xD. Nebudu se o tom moc rozkecávat, protože chci napsat pak takový vyprávění nebo úvahu... Každopádně tam byla super parta a přivezla jsem si další plakát s Bellou do sbírky xD. Kolikátý už? No, radši se neptejte xD...
Chtěla bych vám moc poděkovat za komenty, udělaly jste mi radost :). Já už jsem taky všechno dohnala, teda, co se týče komentování. Psaní mi nějak nejde, chtěla jsem napsat něco na TT, ale nevyšlo mi to. Tak teda tu pro vás mám jedno starší drabble. Je trochu střelený, ale co xD. Přeji příjemné počtení.
Vaše Cass

Varování

5. dubna 2012 v 17:41 | Cassiopea Black
Hojec,
tak za prvé vám musim říct, že mě trošku (hodně) štve ta nekomentovanost. Plně chápu vytížení školou i to, že ne každýmu se musel můj poslední článek (Abeceda) líbit. Ale jako tohle mi přijde už moc. Když komentovalo z mých dvaceti SB jen devět, tak se to ještě dalo, (někteří máte pozastavené blogy a tak, takže chápu) ale pět? Co s váma je, lidi?
Když někdo zrovna nemá náladu nebo čas, v pohodě, taky mam takový chvíle. Ale tolik najednou? Nehledě na to, že návštěvnost neklesá...
Ale co už. Zkrátka jsem se rozhodla tak trochu zredukovat ten můj sáhodlouhý seznam. Dělají to všichni, tak proč ne já? Navíc, někteří už jsou hodně dlouho neaktivní a pochybuju, že by se ještě vrátili. Takže, během prázdnin by se tu mohl objevit článek, jak to s SB bude dál.
A teď trochu příjemnější část. Je tu opět jedno drabble. Jedno hoodně staré drabble, takže na to berte ohled a nelekněte se, až to budete číst xD. Příjemné počtení a komenty, prosím! :)
Vaše Cass

I Bella může mít slabé chvilky

17. března 2012 v 22:58 | Cassiopea Black
Ahojec,
nic novýho jsem bohužel nenapsala, mam toho moc do ústavu xD. Dávám vám sem teda jedno starší drabble :). Příjemné počtení.
Vaše Cass

Hrál na trubku

28. února 2012 v 16:14 | Cassiopea Black
Ahoj,
tak jsem opět nemocná. A mám tím pádem omezený přístup k počítači, takže se omlouvám za neaktivitu... Taky jsem trochu rozladěná, jednak mi neni dobře a jednak už se děsim toho, kde zase seženu látky. Protože moje "kamarádka" je hrozně ochotná...
Tak nějak nic nestíhám, přijde mi, že zbytečně mrhám čas, tím, že jen sedím doma. Ani psát se mi nechce, a to se blíží uzávěrka jedný pisatelský soutěže u nás a já ještě nemam ani nápad.
Ale k věci, mam tu jedno drabble, který sic není přímo songfiction, dám vám jsem k němu jednu písničku xD. Nevím, jestli ji znáte, ale já ji miluju, stejně tak MC Erika a Barbaru :). Na jejich hitovkách jsem vyrostla a jedna z nich - Hral na trúbku od Barbary - mně vnukla nápad na tuhle povídku. Příjemné počtení :).
Vaše Cass

Co by se stalo, kdyby se Pán Zla nudil?

15. února 2012 v 20:30 | Cassiopea Black
Ahoj,
stručně a jasně xD potěšili jste mě s komentama, takže vám přinášim jedno drabble na téma týdne... snad se bude líbit, přeji příjemné počtení :).
Vaše Cass
 
 

Reklama