Blog

Pozastavení blogu na dobu neurčitou!

5. září 2012 v 16:26 | Cassiopea Black
Ahoj,
asi jste si všimli, že jsem poslední dobou nekomentovala ani nepřidala nic na blog. Důvod je prostý - nestíhám a vim jistě, že minimálně do maturity ani nebudu... Ve škole je toho hrozně moc, už teď. Jelikož se neví, jakou maturitu nakonec budeme mít, rozhodli se někteří profesoři připravit nás radši na všechny verze... Naivně jsem si myslela, že aspoň budeme mít volnější rozvrh, čtvrťáci by ho měli mít. Jenže, bohužel, hodin máme sice míň, ale je mezitím takovejch mezer, že se stejně dostávám domů pozdě... Do toho ještě ti doktoři, povinná četba a příprava plesu. Prostě nejde ještě stíhat blog...
Nechtěla jsem to udělat, protože vim, jak těžko se pak vrací zpátky, ale není zbytí. Co se týče SB, klidně mě vyřaďte, až se někdy vrátím, obejdu si vás a, když budete chtít, zase si mě přidáte. Pokud se teda vrátím, nic neslibuju... Ale doufám, že se ještě někdy "uvidíme".
Nejspíš se vám ozvu, až jestli udělám maturu xD. Zatím se mějte hezky, přeju všem hodně inspirace! :)
Cass

Úklid SB

2. června 2012 v 19:24 | Cassiopea Black
Ahojda,
už před nějakou dobou jsem slibovala, že udělám pořádek v SB, ale nějak se mi do toho nechtělo. Teď už to musim udělat, protože ten sloupec už je opravdu hodně dlouhej. A i to pravidelný kontrolování neaktivních blogů, jestli se náhodou nevrátily, mi ubírá čas (většinou komentováním strávim několik hodin...). Takže to už nebudu okecávat a jdu na to.

Menší třídění aneb vážně mě chcete za SB?

8. října 2011 v 16:00 | Cassiopea Black
Ahoj,
rozhodla jsem se udělat něco jako třídění. V podstatě jde o to, že se chci ujistit, že mě chcete za SB.
 
 

Reklama