Básničky na přání

Rodinná sešlost Blackových

31. července 2012 v 13:32 | Cassiopea Black
Sláva, jupí, tralala, já jsem něco napsala! xD
Takže asi tak xD, mimochodem, nazdárek! :) Musim říct, že se mi vážně ulevilo, když jsem zjistila, že ještě dokážu něco napsat. Už jsem se bála, že jsem to zapomněla xD. Tak snad mi to vydrží xD.
Jinak, možná jste si všimli, že jsem si konečně udělala pořádek v SB xD. Přejmenovala jsem ty, kteří už se dávno jmenují jinak a trochu si to utřidila... Ale neni to, myslim, nic zásadního :).
Taky jsem si uvědomila, že mi ještě chybí zveřejnit poslední básnička na přání, i když ji mam napsanou už hodně dlouho xD. Je pro Cissy - promiň za to čekání :). Snad se bude líbit, přeji přijemné počtení :).
Vaše Cass

Hledá se přítel

8. června 2012 v 19:22 | Cassiopea Black
Zdar...
Jsem vyřízená ze školy, protože se mi daří všechno na poslední chvíli po*rat... Takže dneska radši taky bez proslovu nebo bych se zase rozčílila. Ale musim vám aspoň poděkovat za komentáře, udělaly mi radost :)... A teď už proč tu jsem. Je tu další básnička na přání, tentokrát pro Kall, jejíž zadání bylo "veselá blbost". Nevim, jak s tou veselostí, ale blbost to je určitě xD. Tak snad se bude líbit :).
Přeji příjemné počtení.
Vaše Cass

Bella je z Azkabanu zpět, jenže mezitím se na výsluní vedle Pána Zla hřeje jiná žena

13. května 2012 v 18:01 | Cassiopea Black
Hoj,
asi si řikáte, co je to za nadpis, že? xD Jsem tady s další básničkou na přání, tentokrát pro Belatrix Black. A tohle je téma, které mi zadala xD. Tak přeji příjemné počtení, snad to taky někdo okomentuje, i když je to básnička.
Vaše Cass
 
 

Reklama