Básničky

Cit nejvznešenější

12. října 2011 v 18:07 | Cassiopea Black
Zdarec :)
Poslední dobou vůbec nemam čas psát :( je toho nějak hodně. Tak vám přinášim alespoň jednu ze zmiňovaných básniček :) Snad se vám bude líbit, přeji příjemné počtení.
PS: Další část Pomsta bude sladká! nepřidám, dokud u poslední části nebude aspoň tolik komentů jako u tý minulý (tři komenty, to je fakt slabý...) Takže, pokud chcete pokráčko, komentujte :).
Vaše Cass

Sen?

17. dubna 2011 v 14:20 | Cassiopea Black
Ahoj!
Tak už jsem tu zase xD nakonec jsem se překonala a dodělala tu druhou básničku už dneska :)
Takže tady ji máte, přeji příjemné počtení.
Vaše Cass

Zlomená

17. dubna 2011 v 12:05 | Cassiopea Black
Ahojec,
tak už jsem zpět :)
Tentokrát přidávám po delší době, ale nějak mě opustila múza, takže jsem musela čekat, až se vrátí xD
Sice jsem měla v plánu přidat nejdřív to drabble, ale napadla mě básnička :D A to hned dvě, jedna veselá a druhá smutná. Ale u tý veselý musim ještě něco doladit, takže zatim vkládám jenom tu smutnou. Přeji příjemné počtení :)
Vaše Cass

Pán smrti

19. března 2011 v 21:16 | Cassiopea Black
Zdarec xD
Nejdřív bych chtěla poděkovat za komenty, moc mě potěšily :) a za odměnu vám přinášim básničku, která mě dneska napadla, když jsem vyklízela lednici xD.
Jinak, budu sem přidávat asi vždycky o víkendu, protože přes týden neni čas a když je, tak zase neni inspirace. Takže příště bych ráda přidala nějaký drabble a časem určitě i kapitolovku, ale to bude nejspíš trvat dýl, protože mě vůbec nic nenapadá. A teď už ta slibovaná básnička, tak snad se bude líbit :)
Vaše Cass
 
 

Reklama