Pomsta bude sladká! - 2. část

23. září 2011 v 20:38 | Cassiopea Black |  Jednorázovky
Čauves,
nejdřív vám chci poděkovat za komenty k povídce Přání za svitu padající hvězdy, moc mě potěšily :) Několik kamarádek po mně chce, abych to dala přečíst třídní, no, ale já nevim xD Přece jenom, jsou tam jistý pasáže xD... co myslíte vy? xD
A teď už k tomu, proč jsem tu. Přinášim vám další část povídky Pomsta bude sladká! Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte komenty :) Přeji příjemné počtení.
Vaše Cass

Pomsta bude sladká!
"No, můj pane, vlastně, oni budou Pottera přesouvat v pátek," řekla první, co ji napadlo.
"Nejprve byl datum stanoven na sobotu, ale poté se k nim doneslo, že máme na ministerstvu svoje lidi. A tak to přeložili na pátek. A do toho se ještě rozšířila tahle fáma o tom, že ho budou přesouvat ve čtvrtek."
Vychrlila to ze sebe jedním dechem. Doufala, že když bude mluvit rychle, nikdo si nevšimne, jak je nervózní.
"Je to jisté?" zeptal se Pán Zla.
"Ano, můj pane, bude to v pátek." V duchu se jen modlila, aby to tak skutečně bylo. Anebo, aby v době Snapeova trestu už byla zpět ve svém těle.
Voldemort se naštěstí s touto odpovědí spokojil a už jí nevěnoval pozornost. Zbytek porady proběhl více méně v klidu. Tedy až na to, že Severus, coby Bellatrix, si celou dobu zaujatě prohlížel své šaty, nehty a bůhví, co ještě.
Bella ho po očku sledovala. Bože, taková ostuda! No počkej, to ti ještě vrátím!
Když porada konečně skončila, Severus s Bellou se rychle zvedli a chtěli si někde nerušeně promluvit, co dál. Jenže, zastavil je hlas.
"Bellatrix? Potřeboval bych si s tebou ještě promluvit," řekl Voldemort.
Oba přimrzli na místě. Bellatrix ve Snapeově těle už se chystala vrátit zpět k Pánovi. Ale Snape v jejím těle ji předešel.
"Jistě, můj pane." Kupodivu se mu podařilo skvěle napodobit tón, jakým Bella s Voldemortem mluvila.
Bellatrix jen zlobně sledovala, jak se stále víc přibližuje k Mistrovi. Tak moc si teď přála být zase sama sebou!
"Potřebuješ ještě něco, Severusi?" otázal se Voldemort.
Bella sebou trhla. "Ne, můj pane, omlouvám se. Jen jsem se trošku zamyslel," na to se otočila a odešla z místnosti. Než ale zavřela dveře, ještě se zadívala na toho, kdo teď byl v jejím těle.
Ten drzoun se na mě ještě ušklíbnul!

~~~~~~

Samolibě se ušklíbl nad tím, jak se mu podařilo Bellu vytočit. To ale ještě nevěděl, co ho bude čekat.
Když spolu s Voldemortem v místnosti osaměli, vyčaroval jeho Pán dvě skleničky s ohnivou whisky a jednu mu podal.
A jé, to není dobré. Říkal si Sev v duchu.
"Jak dobře víš, Bello, již několikrát mi Potter překazil plány. A to mě donutilo k přemýšlení. Měl bych se pojistit. Nepředpokládám, že by mě ten kluk porazil, to je nemožné. Ale jak už jsem se přesvědčil za ty roky, stát se můžou různé věci. A já potřebuji někoho, kdo by případně pokračoval v mých plánech. Někoho stejně dobrého, ne-li lepšího. Zkrátka, rozhodl jsem se, že si pořídím dědice."
Severusovi, který zrovna usrkával z ohnivé whisky, zaskočilo a začal se dusit.
Voldemort po něm šlehl pohledem.
"Máš snad něco proti?!"
"Ne, můj pane, jen jsem to nečekal. Chci říct, nečekala", opravil se rychle.
Voldemort ho ale naštěstí moc neposlouchal.
"Rozhodl jsem se, že matkou mého syna budeš ty," řekl, jakoby se nechumelilo.
"Jsi moje nejvěrnější smrtijedka. A také nejschopnější. Vlastně jsi jediná, kdo připadá v úvahu."
Severusovi se udělalo špatně. No jistě, Bellatrix by určitě byla v sedmém nebi, ale co on?! Copak se tu od něj může nechat přefiknout?!
Voldemort mávl hůlkou a na místě, kde byl stůl, se objevila velká postel s nebesy.
Severus zbělel a polknul. Pán Zla se k němu začal nebezpečně přibližovat. On, coby Belllatrix, začal tedy couvat. Co na tom, že Bellatrix by se takhle nikdy nechovala. Teď šlo o jeho čest!
Voldemortovi došla trpělivost. Dvěma dlouhými kroky byl u něj a hrubě ho chytil za paži. Tedy, vlastně ji. On ale neměl ani ponětí, s kým tady vlastně chce zplodit potomka.
"Chceš mi snad odporovat?!" zavrčel výhružně.
"Ne, můj pane, ale já zrovna nemůžu. Mám svoje dny." Nic jiného ho nenapadlo, ale bylo mu jasné, že za tohle ho Bellatrix zabije.
Ale zabralo to. Voldemort ho pustil a trochu od něj odstoupil. Jakoby se snad bál, že to chytí taky.
"Jak dlouho?" zeptal se.
"Ještě tak týden. Po týdnu už to určitě bude pryč a už nic nebude bránit vašim plánům." A za týden už snad budeme zpět ve svých tělech.
"Dobrá," řekl nakonec. "Tak za týden. Teď jdi a nikomu o tom neříkej!"
"Samozřejmě, můj pane," uklonil se Severus a spěšně couval ze dveří, div, že neupadl. Ještě pořád se nenaučil na těch Belliných podpatcích chodit.
Když byl v bezpečné vzdálenosti od Voldemorta, poslal Bellatrix myšlenku. Aby věděl, kde je a nemusel ji hledat. Ihned mu odpověděla, nacházela se v jedné mudlovské hospodě, která mu byla dobře známá. Vydal se tedy za ní. Už se nemohl dočkat, jak zareaguje, až se dozví, co se dělo.

~~~~~~

Poté co musela opustit místnost a nechat tam Snapea v jejím těle o samotě s Pánem Zla, ještě hodnou chvíli přecházela za dveřmi. Jakoby snad mohla něco zaslechnout. Dobře ale věděla, že to není možné. Dveře byly proti odposlouchávání chráněny kouzlem.
Nakonec se tedy rozhodla, že půjde někam, kde je nebude nikdo rušit a počká tam na Snapea. A protože by se jí teď hodila trocha alkoholu, chtěla se přemístit k Prasečí hlavě. Jenže pak jí došlo, že tam by je přece jen mohl někdo slyšet.
A tak raději zvolila mudlovskou hospodu. Ne, že by mudlovské podniky navštěvovala, ale tuhle znala. Jednou tam měla jisté jednání.
Uplynula už nějaká doba, co seděla v hospodě, a Snape se pořád neozýval. Hlavou se jí honily nejrůznější scénáře toho, co se tam za těmi zavřenými dveřmi asi děje. Ale nikdy by ji ani nenapadlo, že se tam dělo to, to se tam dělo.
Po celé jedné láhvi vína se jí Snape konečně ozval. Poslala mu myšlenku, kde se nachází. Byla si jistá, že ví, kde to je. A opravdu. Severus Snape se asi po deseti minutách konečně objevil.
Jakmile dosedl, kopnul do sebe její skleničku whisky.
"No konečně, ty teda vypadáš! Proč ti to tak trvalo?" spustila hned Bella.
"Já nemůžu za to, jak vypadáš, má drahá," odsekl jí s úsměvem. "A snažil jsem se co nejrychleji, to šlo. Jenže, já jsem se nikdy nepotřeboval učit chodit na těhle jehlách!"
Bella se ušklíbla. "A co se tedy stalo?"
"Jak co se stalo?" zeptal se nevinně.
"Moc dobře víš, o čem mluvím! Co potřeboval Pán Zla?"
"Á, tohle," řekl Severus a v očích mu blýsklo. "No, myslím, že bude lepší, když ti to ukážu."
Otevřel jí svou mysl a Bella tak mohla vidět vše do posledního detailu.
Když viděla všechno, co se stalo, nejprve zbledla a poté zrudla. Kopla do sebe na ex skleničku whisky a rozzuřeně se vrhla na Snapea. Pak si ale uvědomila, že škrtí sama sebe, a tak si zase sedla. Vztek ji ale ani v nejmenším nepřešel, naopak.
"Ty…! Ty! Já bych tě nejradši zabila! Cos mu to napovídal?! Víš, jak teď vypadám?!" křičela nepříčetně.
"Uklidni se laskavě! Co jsem měl asi dělat?! To jsem ho měl nechat, aby mě zbouchnul?! Navíc, takhle o to nepřijdeš, čeká tě za týden," řekl a začal se smát.
"Můžeš mi říct, co je tady k smíchu?!" prskala Bella. "Přestaň se už konečně smát! Musíme vymyslet, jak to vrátit a ty se chováš jako malé dítě!"
Při zmíňce o dítěti chytil Severus další záchvat smíchu.
To Belle už došla trpělivost. "Fajn!" řekla a vstala. "Jak chceš! Ale připrav se na to, že pomsta bude sladká!" s těmito slovy se trochu vrávoravě vydala ven.
Severus, kterému zjevně nedošel význam jejích slov, se stále ještě prohýbal pod záchvaty smíchu.
Pokračování příště...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 23. září 2011 v 20:53 | Reagovat

Merline, tohle je taková prča :-D xD Já z toho vážně nemůžu a chytám z toho záchvat jak Severus :-D Škoda že ten neví, co ho čeká xD Dobrý, snad pak napíšeš pokračování :-D Víš ty co :-D

2 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 23. září 2011 v 21:10 | Reagovat

:D :D :D :D Úžasné, perfektní, bombastické, a já nevím co ještě!!! :D..Prostě jak řekl, že má své dny, no já jsem nemohla! Už s enemůžu dočkat pokračování! :D

3 Cissy Cissy | 23. září 2011 v 21:32 | Reagovat

Já nemám slov :-D :-D  :D  :D To je prostě dokonalé :D Tahle kapitola mě strašně pobavila :D Moc moc chválím a těším se na pokračko :-)

4 Elladora Black Elladora Black | Web | 24. září 2011 v 10:40 | Reagovat

Cassiopeo Blacková! Ty jsi geniální :-D  :-D sice jsem to už četla až do konce, ale stejně xD ta věta: "Copak se tu od něj může nechat přefiknout?!" to totálně zabila :D ty na to máš prostě talent! Určitě to dej přečíst třídní, ale vyber nějakou, kde nejsou sexuální a jiné podobné scény :-D  máš velký štígro, že jsem si nechala sklenku s minerálkou v kuchyni, jinak bych ti poslala účet za novej noťas :-D :-D

5 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 24. září 2011 v 11:35 | Reagovat

Jé, jsem ráda, že se ti ta 3.část líbila :)..A jsem i ráda, že mi napíšeš, kde mám chyby, za to jsem ti fakt vděčná ;)..
Tu 4.část se pokusím nějak sepsat. Myslím ale, že už by to byla opravdu část poslední, to už bych pak z toho mohla udělat rovnou kapitolovku :-D..ale chtěla jsem jednorázovku a navíc už ani nemám moc nápad, co bych tam dala..ale ještě to zkusím..mám teďka nějak náladu na Bellu a Voldemorta :-D, takže se možná do něčeho takového pustím :-D..

6 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 28. září 2011 v 13:58 | Reagovat

U Salazara to je bomba :D Wow, se na mě bráška dívá jak na blba jak se směju xD Nejlepší: Jakoby se snad bál, že to chytí taky. :D Tohle je moc, fakt moc :D ještě že jsem dopila před tím, než jsem začala číst :D

7 Lily Lily | Web | 23. října 2011 v 12:40 | Reagovat

"A jé, to není dobré. Říkal si Sev v duchu." Hej já totálně nemůžu :D mám tu uplně záchvat smíchu že se sotva dokážu nadechnout ! :D To je totálně geniální :D Jaj :D ty jejich reakce, tak užasně spracovaný jako by to vycházelo z jejich úst doopravdy :D No jsem zvědavá na pokračování jak mu to Bell dá sežrat :D !!

8 Beltrix Beltrix | Web | 26. října 2011 v 20:48 | Reagovat

Krása :-D Usmívám se jak měsíček na hnoji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama