Pomsta bude sladká! - 1. část

12. září 2011 v 18:41 | Cassiopea Black
Ahój! xD
Tak jsem včera pilně psala a dopsala jsem tu jednorázovku, o který jsem se zmiňovala. Akorát je to takovej zvláštní útvar xD Vyšla mi sice nakonec jenom na 10 stránek, to jde. Takže by z toho byla zase jednorázovka na části. Ale objevily se návrhy, abych z toho udělala kapitolovku.
Musím říct, že se mi do toho moc nechce, protože jsem to psala jako jednorázovku. Kdyby to byla kapitolovka, pojala bych to jinak a víc bych to rozvedla....
Nicméně, pokračování napíšu xD Jenom to prostě bude jednorázovka na části, ke který napíšu pokráčko xD Já si asi založim novou rubriku, něco jako: Dlouhé jednorázovky aneb, co se nikam nevešlo :D no nic...Doufám, že se vám povídka bude líbit a přeji příjemné počtení.
Vaše Cass


Pomsta bude sladká!

Naštvaně krájela kořen mandragory. Ten umaštěnec jí zase hnul žlučí! Jak si mohl dovolit, ji tak zesměšnit! A ještě před Pánem Zla! Chtěla by vidět jeho, kdyby byl na jejím místě! On by ten úkol nesplnil ani za rok!
Hodila mandragoru do kotlíku a přidala trolí sliny. Přála by si, aby si alespoň jednou vyzkoušel, jaké je to být v její kůži! On by mu spadl hřebínek!
Přihodila výtažek z magnólie a celým sídlem se ozvala rána. Lektvar vybuchl. Bellu výbuch odmrštil několik metrů dozadu a ona skončila na zemi.
"Kruci!" nadávala a třela si naraženou ruku. Vyškrábala se na nohy a šla zkontrolovat lektvar.
Naštěstí vypadal v pořádku. Co se stalo? Divila se v duchu. Ještě chvíli ho zkoumala, ale zdál se nepoškozený. A tak ho vypila.
Žádné nežádoucí účinky se neprojevily, tak šla v klidu spát. Po tomhle lektvaru bude spát, jako když ji do vody hodí. Žádné noční můry už ji nebudou trápit.
Spala klidně a zdál se jí krásný sen. Byla s Pánem Zla a prožívala nejkrásnější chvíle svého života. Ráno ji ale probudil zvláštní, přesto však příjemný pocit.
Otevřela oči a protáhla se. Pak její pohled padl na bouli, která se rýsovala pod její peřinou. Co to…?
Když odhrnula peřinu, čekal ji pořádný šok. Ježišikriste! Vždyť já mám…!
Ani si to neuvědomila a zděšeně vykřikla. Ale zvuk, který se jí vydral z hrdla, se jejímu hlasu nepodobal ani v nejmenším. Rychle vstala z postele a běžela k zrcadlu. To, co uviděla, ji naprosto ohromilo.
Měla černé mastné vlasy a hákovitý nos. Vypadala jako Severus Snape!
Zděšeně a zároveň zhnuseně se ušklíbla.
"Fůj! No to je hnus!"
Na sobě měla stále svoji noční košilku, která na mužském těle vypadala poněkud nepatřičně.
"To není možné!"
Nadzdvihla košilku, aby se přesvědčila na vlastní oči, že je to opravdu tak, jak to vypadá.
Když uviděla jeho chválu, překvapeně vykulila oči.
Páni! No,… není to až tak hrozné. Vlastně, je to víc než dobré. Snape se nezdá!
Myšlenka na toho, v jehož těle se právě nacházela, ji vrátila do reality. Celým panstvím Malfoyů se rozlehl mužský výkřik: "Snape!!"

~~~~~~
Probudila ho pálivá bolest v zápěstí. Znamení Zla. Posadil se na posteli a chtěl se podívat na Znamení, ale zarazil se. Co to má s rukou?!
Nejenže byla hubenější, než byl zvyklý a nějak ženská, ještě měl dlouhé černé nehty!
Když se podrobněji podíval na své tělo, zděsil se ještě víc. On měl ženská prsa! A to pěkně velká!
Rychle vyskočil z postele a běžel do koupelny. Jakmile ve špinavém zrcadle spatřil svůj odraz, udělalo se mu špatně. Vypadal jako Bellatrix!
Rozcuchané kudrnaté vlasy mu trčely na všechny strany a už tak vykulené oči, teď třeštil ještě víc. Vlastně třeštila.
"Bože!" vykřikl. Ale místo jeho hlasu se mu z hrdla vydral krákavý skřek.
"Tohle je směšné!" nadával.
Přestože nevěděl, co se přesně stalo, tušil, že v tom má prsty Bella. Musí ji hned najít!
Nejdřív si ale musel vykouzlit ženské šaty, protože doma je opravdu neměl. Svlékl pyžamo a už se chystal ke kouzlu. Pak si to ale rozmyslel. Přešel zpět k zrcadlu a ze všech stran se detailně prohlížel.
Musel uznat, že Bellatrix měla opravdu perfektní tělo. Přestože byla hodně hubená, zachovala si ženské tvary. Měla vyklenuté boky a velká pevná ňadra.
No co? Když už byl v téhle situaci, proč by z toho nemohl aspoň něco mít? Nahou ženu už neviděl tak dlouho…
Pak ho upoutaly jizvy na Belliných zádech. Ten jí teda dal. Pomyslel si.
Vtom se znovu ozvalo Znamení Zla. A to silněji než předtím. Rychle vyčaroval jednoduché černé šaty s korzetem a černé kozačky a vydal se k Malfoyovým. Doufal, že tam Bellu najde.

~~~~~~
V šatech svého manžela se nenápadně plížila domem. Asi by těžko vysvětlovala, proč se tu, jako Snape, producírovala v Rodově obleku.
Znovu pocítila bodavou bolest v předloktí. Což znamenalo, že se tu brzy začnou scházet smrtijedi. A také se objeví Pán Zla. Musí to dát do pořádku dřív, než dorazí! Kdyby na to přišel, čekal by ji další trest! A ještě by se ztrapnila!
Vzala za kliku a chtěla jít před dům, aby tam počkala na Snapea a odchytila ho. Ale když otevřela dveře, srazila se sama se sebou. Mělo jí dojít, že když ona je v jeho těle, on musí být v tom jejím. Ta představa se jí ale ani za mák nelíbila.
"Au!" zanadávala, když se srazili. "Dávej pozor, Snape!"
"Já?!" odsekl naštvaně. "Pozor sis měla dávat spíš ty! Můžeš mi říct, co si vyváděla?! O co ti šlo?!" křičel naštvaně.
"Myslíš, že jsem to udělala schválně?!" oplatila mu.
Jejich křik přilákal Narcissu, která se šla podívat, co se to děje. Naštěstí ale neslyšela, o čem se baví, a tak jí na hádající se dvojici nepřišlo nic divného. Naopak, divné by bylo, kdyby se nehádali.
"Á, Severusi. Jsi tu první. Ostatní ještě nedorazili, ale očekávám je každou chvíli."
"Narcisso," pozdravil Severus v Bellině těle.
"Ano, Belllo?" zeptala se blondýnka.
"Eh… no, myslím, že bychom se měli přesunout do obývacího pokoje," řekl rychle. Nic jiného mu nezbývalo, musel zachránit situaci.
"Jistě," přikývla Narcissa.
Bellatrix, coby Severus, se vydala do obýváku, a když procházela kolem sestry, pozdravila ji. Obě její "společnice" se vydaly za ní.
V obývacím pokoji teď byl uprostřed velký jídelní stůl s židlemi. Ostatní nábytek byl odsunut ke zdi.
Bella a Severus si sedli každý po jedné straně židle, kde měl sedět Pán Zla. Po prvé v životě byli rádi, že sedí tak blízko sebe. I když jim Voldemort poněkud komplikoval situaci.
Narcissa zavolala skřítku a ta nalila každému do skleničky červené víno. Bella/Severus si to vzala a kopla to do sebe naráz. Potřebovala se posilnit, po tom všem.
Narcissa se posadila na své místo, přibližně naproti Sevovi a Belle. Přiblížila skleničku ke rtům, a také se chtěla napít. Ale sotva svlažila rty, ozval se odněkud z prvního patra Lucius: "Narcisso, mohla bys na chvíli?"
Cissa se tedy zase zvedla.
"Omluvte mě," řekla. Poté se vydala za manželem.
Bella se Severusem v místnosti osaměli. Také toho ihned využili. Naklonili se blíž k sobě a začali rychle diskutovat o řešení nastalé situace.
Než ale stihli něco vymyslet, ozval se zvonek, a o pár vteřin později začali do obýváku vcházet smrtijedi.
Jentaktak se stihli odtáhnout, aby nepřilákali pozornost. Za normálních okolností by se od sebe drželi co nejdál, to bylo možné.
Zanedlouho už byli v místnosti všichni, tedy až na samotného Pána Zla. Bella se podívala koutkem oka na Severuse a snažila se s ním nějak navázat kontakt. Jenže on upíral zrak na dveře.
Ihned pochopila proč. Dveře se v mžiku otevřely a vešel Voldemort. Zamířil ke svému místu v čele stolu.
Bellatrix na něm visela očima. Vůbec si neuvědomila, že vypadá poněkud zvláštně, když na něj Snape takhle civí. Naštěstí si ale Voldemort ničeho nevšiml. Zatím.
"Jsem rád, že jste se dostavili všichni," začal svou řeč.
"Svolal jsem vás, protože den, kdy mám v plánu zaútočit na Pottera, se blíží. Proto musíme znovu projít celý plán. Nesmí dojít k žádné chybě!"
Poté se odmlčel a zadíval se na Severuse, který ho stále pozoroval zbožňujícím pohledem.
"Přinášíš nové zprávy, Severusi?" otázal se.
Bellatrix, která si hned neuvědomila, že mluví na ni, na něj dál zírala. A co hůř, nechala mu plně otevřenou svou mysl.
Skutečný Severus si odkašlal, aby tak upoutal její pozornost. Bella si ihned uvědomila svou chybu a sklopila hlavu.
Sakra! Ta to všechno pokazí ještě víc, než už to je! Nadával Severus v duchu. Já se přeci takhle vůbec nechovám!
Kdyby se v místnosti nenacházel Voldemort, poslal by jí myšlenku. Ale nemohl riskovat, že by ji zachytil.
"Severusi? Jsi v pořádku?" zeptal se Pán Zla naoko starostlivě. Ve skutečnosti byl spíše rozzlobený, nerad se ptal dvakrát.
"Ano, můj pane," odpověděla Bella. Snažila se tvářit stejně nevýrazně jako Snape, ale nevěděla, jestli se jí to podařilo.
"Pottera budou přesouvat tuto sobotu," řekla jediné, co věděla.
"Ano, ale to už si mi říkal," odvětil Pán Zla a v očích mu blýsklo. "Něco nového?!"
S tím Bella nepočítala. Zdálo se, že se Snape s Pánem schází i jindy, než jen na oficiálních setkáních smrtijedů. To se jí vůbec nelíbilo. Teď ale nebyl čas se tím zabývat. Snapea zabije později. Teď musela rychle vymyslet nějakou věrohodnou informaci, kterou by Pánovi předložila.
Než ale stačila něco říct, předběhl ji jiný smrtijed.
"Já jsem slyšel něco jiného, můj pane," ozval se muž přibližně v polovině stolu. "Prý mají Pottera přesunout již ve čtvrtek. V předvečer jeho narozenin."
Voldemort se otočil zpět na Snapea a tázavě zvedl obočí. To jeho podivné chování se mu vůbec nelíbilo. Severus ale používal nitrobranu a on neměl čas se tím teď zabývat hlouběji.
Bella šlehla nenápadně pohledem po Severusovi, který zrovna zaujatě sledoval vázání na rukávech svých šatů.
To se mi snad zdá! Nadávala Bella v duchu. Vypadalo to, že bude muset něco vymyslet sama.
Pokračování příště...xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 12. září 2011 v 18:53 | Reagovat

Jedním slovem úžasné, opět a zase :D..Už jsem se těšila na nějakou tu povídku, lépe řečeno jsem se nemohla dočkat! Fakt jsem se nasmála..ono už ten lektvar na začátku byl podezřelý, že tak bouchnul, ale to jsem nečekala :-D..Co nejdřív napiš pokračovaní, protože to je fakt super! :) :-D

2 Em Black Em Black | Web | 12. září 2011 v 19:01 | Reagovat

Jop, jak už sem ti psala, je to geniální :-D musím říct, že to, aby si dvě postavy z HP vyměnili těla mě napadla po tom, co jsem dokoukala jeden film :-D no, Severus je trochu perverzní, ale to není nic proti tomu, co udělá Bella :-D u téhle povídky jsem se dost zasmála a měla jsem štěstí, že jsem zrovna nepila :-D Úžasná práce, jako vždycky Cass :-)

3 Cissy Cissy | Web | 12. září 2011 v 21:36 | Reagovat

Moc povedená povídka :-) zajímavý nápad. Jsem zvědavá, jak to vyřeší. těším se na pokračko :-)

4 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 14. září 2011 v 9:33 | Reagovat

GE-NI-ÁL-NÍ! :-D Prostě to tak je ať si říká, co chce :-D Z týhle povídky jsem se svíjela ještě druhej den a samozřejmě jsem o ní vyprávěla spolužačkám :-D Je totiž dokonale vtipná a komická xD :-D Ale ten konec pak bude stejně nej :-D Muhehe a těším se na pokračování :-D xD

5 Lilien Finn Lupin-Snapeová Lilien Finn Lupin-Snapeová | 14. září 2011 v 16:32 | Reagovat

je to dokonalý! :-) Hodně jsem se nasmála :D :-D

6 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 14. září 2011 v 20:34 | Reagovat

Wow, to je naprosto úžasně dokonalý! :-D Zajímalo by mě, co vykutí aby to spravili :D geniální nápad :-D

7 Beltrix Beltrix | Web | 25. září 2011 v 10:55 | Reagovat

Hodně zajímavý nápad ;)

8 Lily Lily | Web | 23. října 2011 v 12:31 | Reagovat

:D No musím říct záchvat smíchu při představě těch dvou :D :D No nic honem přeskakuju na další část :D !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama