Láska vs. nenávist - 2. část

27. srpna 2011 v 20:44 | Cassiopea Black |  Jednorázovky
Ahoj :)
Mam teď skvělou náladu, tak přidávám další část povídky Láska vs. nenávist. Nevim, co na ni řeknete, protože...no, řekněme, že není zrovna bohatá na děj xD Stránku a půl zabírá popis jedný jistý scény...xD No jo, prostě jsem to tam musela dát xD né vážně, sedí mi to tam, protože chci, aby byla z povídky vidět i ta láska :) ( sorry, Kall xD) No, tak jsem zvědavá na vaše reakce xD
Přeji příjemné počtení.
Vaše Cass


Láska vs nenávist
Když se Pán Zla po několika hodinovém mučení Luciuse vrátil do svého pokoje, bylo už pozdě večer.
Nagini ležela stočená na zemi u jeho křesla a nedočkavě mlátila koncem ocasu do podlahy.
"No konečně! Kde jsi byl tak dlouho? Už je skoro jedenáct!" spustila hned, jak ho uviděla.
"Kde bych asi byl, vyřizoval jsem si účty s Malfoyem," řekl s krutým úsměvem.
"Zabil si ho?" zeptala se a v očích jí potěšeně blýsklo.
"To ne, ale je na tom hůř než Longbottomovi. Bude rád, když se bude moci sám pohybovat."
"Hm."
"Ty nejsi ráda?" zeptal se, překvapen její reakcí.
"Jsem, ale byla jsem za Bellatrix. Když ty ses na to vykašlal," řekla vyčítavě.
"A? Jak je na tom?"
"Už spala, když jsem dorazila, ale nevypadala moc dobře. Měl by ses na ni jít podívat. A taky se jí omluvit."
"Já? Omluvit? A proč? Luciuse už jsem přece potrestal i za ni. Není, za co bych se jí měl omlouvat," řekl příkře.
"Že není? A co těch několik hodin mučení, hm? To je nic?!" rozzlobila se Nagini.
"Ona to přežije."
"Tome!" rozčílila se.
Vztyčila se do své plné výše a hrozivě na něj shlížela
"Teď hned půjdeš za Bellatrix a omluvíš se jí!" zasyčela.
"Jestli ne, tak to udělám! Opravdu!"
Už se chystal ji něco odseknout, ale pak se jí zadíval do očí. Myslela to vážně, opravdu by to udělala.
"Tohle je naposledy! Příště už ti neustoupím a vyhrožuj si, jak chceš!" rozkřikl se.
"Ale asi máš trochu pravdu, měl bych se na ni jít alespoň podívat," řekl už trochu smířlivěji.
Pak se tedy otočil a vydal se do jejího pokoje.
Potichu otevřel dveře, aby ji hned nevzbudil. Stejně tiše je i zavřel. Panovala tam naprostá tma. Jen otevřeným oknem vnikaly dovnitř měsíční paprsky a osvětlovaly osobu na posteli. Byla k němu otočená zády, ale i tak viděl rýhy od provazů, které snad pokrývaly celé její tělo.
Přešel blíž, aby si ji mohl pořádně prohlédnout. Nagini měla pravdu, opravdu nevypadala moc dobře. Byla smrtelně bledá a občas sebou škubla. Rty měla rozkousané do krve a na rukách ještě krvavé rýhy od svých vlastních nehtů.
"Bello," oslovil ji, aby ji probudil.
Zabralo to. Trochu se zavrtěla, a pak s námahou otevřela oči. Rozespale se rozhlížela po svém pokoji. Když spatřila jeho, strachem se jí rozšířily zorničky a začala se třást ještě víc. Chtěla se posadit, ale bolestně zasténala. Sebemenší pohyb jí teď dělal problém.
Impulzivně udělal pár kroků k ní, ale pak se zastavil. Co chtěl vlastně udělat?
"Nemusíš se bát, nepřišel jsem tě trestat," řekl jemně. "Naopak."
Překvapeně se na něj podívala.
"Vím, že jsi nic neudělala. Že to nebyla tvoje chyba. Lucius mi lhal, své selhání hodil na tebe, a já mu to uvěřil," řekl a opět se mu v očích zajiskřilo, když si vzpomněl na Malfoye.
"Ale ne, můj pane, vy za to nemůžete," pronesla slabým hlasem.
"Ale ano," přerušil ji. "I já na tom mám svou část viny, neměl jsem se nechat obelhat. Ale už se to nestane! Nikdy! A on už za to také zaplatil. To si za rámeček nedá!"
"Je mrtvý?" zeptala se opatrně.
"Ne, ale potkal ho horší osud, než ty bystrozory, které jsi mučila. Ale také skončí u Munga," ujistil ji.
Bellatrix jen lehce přikývla a opět sykla bolestí.
Pán Zla ji chvíli sledoval. Vlasy se jí lepily na zpocené čelo, určitě měla horečku.
Pak sáhl do hábitu a vytáhl dvě lahvičky. V jedné byl nevábně vypadající lektvar a v té druhé nazelenalá mastička. Obě jí je podal.
"Tohle vypij," ukázal na lektvar. " Měla by odeznít všechna bolest a snížit se horečka."
"A tou mastičkou si potři rány, zacelí se."
"Obojí začne hned účinkovat, takže po pár hodinách by ti mělo být líp. Pro jistotu se ale na tebe přijdu ještě podívat."
"Děkuji, můj pane," řekla a už odšroubovávala lahvičku s lektvarem.
"Pořádně si odpočin," řekl a odešel.
Bella vypila lektvar a mastičku odložila na stolek. To udělá, až jí bude líp. Opatrně si lehla a zavřela oči. Za chvíli už poměrně spokojeně spala.
Když se probudila, byla ještě tma. Určitě už bylo ráno, ale nejspíš brzké, tipovala by to tak na jednu hodinu po půlnoci. Spala tedy jen krátce, ale i přesto už se dostavily účinky lektvaru. Bylo jí o hodně líp. Kdyby ji ještě nebolelo celé tělo kvůli jejím zraněním, bylo by jí už docela dobře.
Opatrně vstala z postele. Ani hlava se jí už netočila, to bylo dobré znamení. Vzala ze stolku mastičku a chtěla ji otevřít, když v tom uslyšela kroky. Zastavila se uprostřed pohybu a čekala. V mžiku se otevřely dveře a v nich stál on. Její Mistr.
Chvíli ji jen nehnutě pozoroval, jak tam stála v noční košilce, s mastičkou v ruce. Pak zavřel dveře a došel až k ní.
"Už je ti dobře?" zeptal se.
"Ano, můj pane."
Na delší odpověď se nezmohla, byla ztracena v jeho rudých očích.
Vzal si od ní mastičku a položil ji na stolek. Pak ji obešel a stoupl si za ni. Prsty přejížděl po jizvách na jejích zádech. I tyhle jí způsobil on, tak moc jí ublížil. Přesunul ruce na její ramena a jemně jí stáhnul ramínka od košilky. Ta sklouzla po jejím těle dolů a zůstala ležet na zemi. Pak jí odhrnul vlasy na stranu a políbil na krk.
Zachvěla se a zavřela oči. On se ale hned odtáhl. Nevěděla, co se děje, a tak oči zase otevřela. Už se chtěla otočit, když v tom ucítila na svých zádech hřejivou mast. Která, i přes svou barvu, velice příjemně voněla. Jemně ji roztíral po jejích zádech a rukách. Po chvíli sjel i na zadeček, i když, pravdou bylo, že i tam měla rýhy od provazů. Takže vlastně nedělal nic nepatřičného.
Jenže po chvíli už mu to nestačilo, posunul ruce na stranu jejích stehen a začal sjíždět níž. Když si uvědomil, co dělá, nechal toho. Vrátil se raději zase výš a zezadu ji hladil po břiše. Krouživými pohyby roztíral mastičku všude, kam dosáhl.
Ruce posouval stále výš. Nebylo tedy divu, že se za chvíli dotkl jejích prsou.
Bella, která si do této chvíle užívala jeho doteky, ztuhla, a čekala, co se bude dít.
Jemně je masíroval a zkoumal jejich pevnost. Prsty jí obkroužil bradavky, které pod jeho dotekem ztvrdly. Když se jich dostatečně nabažil, utřel si ruce a otočil si ji proti sobě.
Chvíli se jí díval do očí, aby zjistil, co si myslí. Její mysl byla v eufórii, našel jen pocit štěstí. Ani stopy po strachu či bolesti. Pohladil ji po vlasech, ale ještě chvíli váhal. Nakonec se rozhodl. Chytil ji za krkem a přitáhl si ji blíž. Pak spojil jejich rty v polibku. Držel se zpátky, lehce se dotýkal svými rty těch jejích. Byla to ona, kdo pronikl jazykem do jeho úst. Začala je podrobně prozkoumávat a on následoval jejího příkladu. Jazyky se propletly a polibky se stávaly stále více naléhavějšími.
Rukama bloudil po jejím těle. Nejprve po vlasech a poté po zádech. Nakonec ji objal kolem pasu.
Bella mu ovinula ruce kolem krku a přitáhla si ho k sobě ještě blíž. Byli tak blízko, že cítila jeho naběhlý úd mezi svými stehny. Jemně na ni zatlačil a ona začala couvat k posteli. Naštěstí byla jen pár kroků, takže do ní brzo narazili. Lehla si na ni a on ji následoval. Jakmile k ní přilehl, opět vyhledal její rty. Ona mu zatím zkušeně rozepínala knoflíčky od hábitu. Ten skončil za chvíli na zemi.
Teď byli oba nazí, už jim nic nebránilo v tom, spojit se v jedno tělo. Roztáhla nohy ještě víc od sebe, aby k ní měl lepší přístup. Ještě než došlo k samotnému aktu, se Voldemort odtáhl a podíval se na ni.
V jejích očích se odrážely stejné pocity, které nyní prožíval on. Vévodila jim touha a vzrušení. Usmál se na ni a už to déle neprotahoval. Pronikl do ní na jediný příraz. Prohnula se jako luk a hlasitě zasténala. Začal se v ní pomalu pohybovat. Ale netrvalo dlouho, a jeho přírazy nabraly jak na rychlosti, tak na intenzitě. Její steny se rozléhaly celým pokojem a odrážely se od holých zdí.
Po několika dalších přírazech konečně vyvrcholil a zaplnil její lůno horkým semenem. Bellatrix došla orgasmu hned po něm. Objala ho koleny ještě pevněji a zaryla mu nehty do zad. Její sten zanikl v hlubokém a vášnivém polibku.
Když se od sebe odtáhli, položil se vedle ní a přitáhl si ji do náruče. Oba zrychleně dýchali, ale bylo jim krásně. Položila se mu na hruď a zaposlouchala se do pravidelného tlukotu jeho srdce. On si mezitím pohrával s pramenem jejích vlasů. Natáčel si ho na prst, a pak ho nechával volně spadnout podél jejího obličeje.
"Miluju tě," zaznělo do ticha. Konečně vyslovila ta dvě slova, která mu už tolik let toužila říct.
Chvíli bylo ticho. Pak se ozval on.
"Já tebe taky, Bello," pronesl tiše, ale zřetelně. "Teď už to vím."
"Nechápu, že jsem to nepoznal dřív. Moje city k tobě se změnily už před dlouhou dobou, ale já to neviděl. Nechtěl jsem to vidět," řekl smutně. "Hloupě jsem se tak připravil o spoustu času s tebou."
Bellatrix se otočila a opřela se o lokty, aby mu viděla do obličeje.
"To nevadí, máme přece ještě spoustu času. Hlavně, že jsme spolu," řekla a usmála se.
Úsměv jí opětoval a políbil ji. Vyčerpaně se mu svezla do náruče. Objal ji a zašeptal jí do vlasů: "Spi Bell, bylo toho na tebe moc."
Zavrtěla hlavou. "Ne, nechci, aby to skončilo. Chci tak zůstat navždy. V tvém objetí."
"Nikdy to neskončí, tohle je navždy." Podíval se na ženu ve svém náručí. Měla zavřené oči a klidně oddechovala. Usmál se a za chvíli také usnul.
~~~~~~
Bellatrix se stala oficiální milenkou Pána Zla. Pravidelně se scházeli a ani letmé doteky na veřejnosti nebyly nic divného. Neměli sice přímo harmonický vztah, ale jestli byla osoba, na které Voldemortovi záleželo, byla to Bellatrix. K ní se choval jinak než k ostatním, dokonce hezky. Měli tedy celkem pěkný vztah - až jednou…
Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Black Em Black | Web | 27. srpna 2011 v 20:59 | Reagovat

No Páni, vyrazilas mi dech, prostě nádhera :-). Tuhla kapitolu sem si hodně oblíbila, protože pár Bella/Voldy patří k mým nejoblíbenějším. Ikdyž Voldy je neopatrný, protože lidi ví že mu na ní záleží a tím má také slabinu, no to byl jenom můj postřeh :-) Fakt krásně napsané :-) doufám, že se ve psaní FF zlepším a budu jednou stejně tak dobrá jak ty :-)

2 °Alex °Alex | Web | 27. srpna 2011 v 21:01 | Reagovat

Bohatá na dej je pre mňa až-až :D. Keď jej rozotieral tú masť, tak som si povzdychla, že aké to bolo krásne popísané :D :). Krásna časť, som zvedavá, čo bude nasledovať :).

3 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 27. srpna 2011 v 21:04 | Reagovat

Tak si to pěkně ustřihla :-D Moc hezká část, nejspíš moje nejoblímenější... i když, to nejde říct xD. Mě se vůbec tahle povídka strašně moc líbí :-) Je krásně napsaná, vážně, že jo :-) A skvělá je ta část, kdyy jí maže mastičkou :-D xD : Po chvíli sjel i na zadeček, i když, pravdou bylo, že i tam měla rýhy od provazů. Takže vlastně nedělal nic nepatřičného.
To je prostě nej :-D Já z té části fakt nemohla. xD Se těšim stejnak, až zase něco napíšeš :-D Bo tohle sem už četla, ale tak sem si to přečetla znova :-D xD

4 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 28. srpna 2011 v 17:34 | Reagovat

Krásná část, asi moje oblíbená :-) Pár Bella/Voldi je můj nejoblíbenější. Dokonce oblíbenější než Bella/Harry. Klepu se na další část :-) :-D

5 Bella Black Bella Black | 28. srpna 2011 v 20:12 | Reagovat

Ještě abych upřesnila svůj komentář u předchozí části. Není to tak, že bych neměla ráda pár Bellatrix/Voldemort. To v žádným případě! Ale u většiny povídek mi vadí, když se Voldemort chová hodně nevoldemortovsky.

Voldemort zanechal na Naginy stopy. Naučila se od něj vydírat a stejně jako její „pán“ má radost ze smrti. Nevím, jestli mi něco neuniklo, ale zajímalo by mě, co má na Voldemorta.
Ber to jenom jako přátelské rýpnutí, není to nic proti tobě. Voldemort mi připomněl Pata a Mata, jak vyndaval z kapsy lektvary. Ti mají taky po kapsách všechno, co potřebují :-D Je teda pravda, že když jsem to četla poprvé tak jsem si toho ani nevšimla.
Tak Bella byla oficiálně povýšena :-D Hlavně ať jí to nějakou dobu vydrží.

6 Bellaminion Bellaminion | E-mail | 28. srpna 2011 v 20:47 | Reagovat

Děláš si ze mě srandu ? :D .. Co až jednou ? :D .. Takhle to useknout ! :D .. Je to nádhera .. Celá ta povídka... Vážně ! .. Dobrá práce ! ..Jsme zvědavá na pokráčko :)

7 Cassiopea Black Cassiopea Black | Web | 28. srpna 2011 v 22:49 | Reagovat

[5]: Co má Nagi na Voldyho ti neuniklo :-D já jsem to tam úmyslně nedala :-D

8 Cissy Cissy | Web | 29. srpna 2011 v 23:51 | Reagovat

Krása!! Famózní kapitola! Tak od začátku:
1) jak ho Nagi zje**, bylo prostě úžasné :-D Doufám, že se pak objeví to Voldyho tajemství ;-)
2) Voldy se omluvil?! Ááá! A jaký byl pak milý :-)
3) První ji mučil a teď totok :-D Oni jsou prostě stvoření pro sebe :-)
4)až jedno... pkračování příště ◄◄ to mě nedělej!!! :-D
Těším se na pokračko :-)

9 Beltrix Beltrix | Web | 30. srpna 2011 v 10:42 | Reagovat

Super ;) Fakt se mi to moc líbilo ;) Nagini v akci, tu prostě miluju ;)

10 Bellaminion Bellaminion | E-mail | 17. září 2011 v 20:17 | Reagovat

Prostě dokonalý! .. 8-O .Ani nevím proč,ale musela jsem se smát u tuho,jak Nagini seřve Voldyho :-D  :-D ..Ta část byla dokonalá ;-) .Jako vlastně všechno .. :-D .Těším se na 3.! Dost dobře to umíš ukousnout ! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama