Dovolená, aneb i sny se někdy plní - 3. část

11. srpna 2011 v 21:30 | Cassiopea Black |  Jednorázovky
Nazdár :)
Jak jsem slíbila, tak činím. Napsala jsem, že když budou komenty, přidám další část ještě tenhle týden. A protože komenty byly, máte to tu. Je to už poslední část téhle jednorázovky. Právě ta, kde se má objevit i trocha tý romantiky xD Snad se bude líbit a zanecháte komentáře :) Přeji příjemné počtení :)
Vaše Cass

Na druhé straně lesa se Severus stále ještě pokoušel zprovoznit jejich jediný dopravní prostředek. Už se raději spoléhal jen sám na sebe. Před nějakou dobou chtěl po sourozencích Carrowových, aby se vrátili po silnici kousek zpátky a na pumpě sehnali náhradní pneumatiku. Nebo alespoň někoho, kdo by věděl, jak opravit tu starou. Ti se ale ještě nevrátili.
A tak už raději nikoho nikam neposílal a snažil se to opravit sám. I když neměl ponětí, jak. Malfoyovi společně s Regulusem seděli v kroužku na zemi a hráli Prší. Zatím vyhrával Draco, a nevypadalo to, že by se to mělo změnit. Rodolphus s Rabastanem se rozhodli následovat Bellina příkladu a vydali se do lesa. Jenže si zapomněli mapu.
Takže teď byli odkázáni jen na Mistrův popis cesty. "Brumbál nám pomáhej!" modlil se Rabastan, když už se nejméně hodinu snažili vymotat z toho bludného kruhu.
"Já jsem ti říkal, vezmi tu mapu! Hlavně že si byl chytrej!" stěžoval si Rod.
"Já bych ji vzal, kdybych neměl v každý ruce kufr tvojí ženy!" bránil se mladší z bratrů, který byl skutečně obtěžkán zavazadly paní Lestrangeové.
A takhle to pokračovalo pořád dokola. Pořád se hádali, kdože vlastně může za to, že tu mapu zapomněli, a pořád hledali cestu. Už se začalo pomalu ale jistě stmívat.
Před chalupou seděly u ohniště dvě osoby. Seděly tam stejně, jako před několika hodinami. Bellatrix seděla na jedné straně, Voldemort na druhé. Jen občas po sobě hodili okem. Tak, aby to ten druhý neviděl. Belle začala být zima. I když seděli u ohně, venku se dost ochladilo a ona měla na sobě stále ty šaty, v kterých odjížděla. A které po jejím dobrodružství v lese, toho víc odhalovaly, než naopak.
Jenže nechtěla přijít o chvíli, kdy je s ním sama, a tak se to snažila nevnímat. Po další hodině, kdy se nic nedělo, a ona se celá třásla a už i drkotala zuby, uznala, že by měla přece jen jít dovnitř.
Zvedla se a podívala se na svého Pána.
"Asi už půjdu dovnitř, můj pane," začala opatrně, nebyla si jistá jeho reakcí.
"Hm, jak chceš," pronesl bez zájmu. Jedno mu to ale nebylo.
"Pokoj máš v přízemí, hned vedle mého." "Proč jí to vůbec říká? Co je jí do toho, kde on má pokoj!" napomínal se v duchu.
"Ehm, děkuji, můj pane," řekla rozpačitě.
"Tak dobrou noc," otočila se a chystala se odejít.
On ji ale chytil za ruku.
Překvapeně na něj pohlédla. Jediným krokem překonal tu malou vzdálenost, která je dělila, a lehce ji políbil na ústa. Byla tak zaskočená, že se na žádnou reakci nezmohla. Když už jí začalo pomalu docházet, co se vlastně děje, odtáhl se od ní.
"Dobrou noc, Bello," řekl a pohladil ji po tváři.
Jen tam stála a nevěděla, co má dělat. Rozum jí napovídal, že by se měla otočit a odejít. Jenže srdce a tělo chtěly zůstat. Rozhodla se ignorovat ten slabý hlásek rozumu ve své hlavě a řídit se srdcem. Přitáhla si znovu jeho rty a vášnivě ho políbila.
Dala do toho polibku všechno. I kdyby to mělo být to poslední, co v životě udělala, tohle jí už nikdo nevezme. Právě se jí splnil její největší sen. Čekala, že ji odstrčí, ale nestalo se tak. Místo toho jí polibek neméně vášnivě oplácel. Objevoval jazykem její ústa a rukama ji objal kolem pasu, aby ji zahřál. Ne, že by to bylo třeba, ten pocit eufórie, který se jí rozlil celým tělem, ji zahřál víc, než dost.
Když se od sebe konečně odtrhli, aby popadli dech, spatřila na jeho tváři úsměv. Nebyl to ten, co se jen jako úsměv tvářil, ale naprosto obyčejný, lidský druh úsměvu. Jakkoliv to bylo nemožné, byl tam. Zahřálo ji u srdce, tohle pro ni znamenalo víc, že tisíc slov. Znamenalo to, že mu přece jen není tak úplně lhostejná, jak si myslela.
Úsměv mu opětovala a nechala ho, aby ji zabalil do svého pláště. Pak ho objala kolem krku a znovu políbila. Jejich polibky se stávaly čím dál naléhavějšími a dravějšími. Vyzvedl ji do náruče a odnášel do svého pokoje. Tam ji opatrně položil na postel, při čemž ji stále líbal.
Bella se nedala zahanbit, svlékla mu plášť a začala rozepínat knoflíčky jeho hábitu. On jí mezitím zajel rukou pod šaty, kde ji hladil po stehně. Když už byla u posledního knoflíku, ozval se z venku nějaký křik. Nejprve tomu nevěnovala pozornost, ale po chvíli poznala hlas svého manžela.
Jemně odstrčila Pána Zla a vyhlédla z okna. Její manžel i švagr stáli na kraji lesa a hlasitě se dohadovali. Urychleně vstala z postele a urovnala si šaty. Voldemort už byl oblečený, a tak se společně vydali ven. Než ale vyšli ze dveří, chytil ji znovu za ruku.
"Počkej," zašeptal. "Ještě tohle," řekl, a naposledy ji políbil.
Pak už vyšli před chalupu, kde se střetli s bratry Lestrangeovými. Oba nesli v každé ruce jeden kufr a vypadali unaveně. Aby taky ne, když se několik hodin plahočili po lese.
"Kde jste byli takovou dobu?" rozkřikl se na ně Voldemort. Byl naštvaný, že je vyrušili v nejlepším.
"Omlouváme se, můj pane," ujal se slova starší z nich. "Ale my jsme se ztratili."
"Jak jste se mohli ztratit, proboha?"
"Rabastan zapomněl mapu."
"Nene, ty si zapomněl mapu!"
Byli by se už zase začali hádat, ale Pán Zla je utnul.
"Dobře, dobře! Je mi jedno, kdo z vás tu mapu zapomněl… Kde jsou ostatní?"
"Nevíme, mysleli jsme, že už jsou dávno tady," řekl zmateně Rodolphus.
"Třeba ještě opravují ten autobus," tipnul si Rabastan. "Ale to ne, co by tam takovou dobu dělali, že jo?"
Pravda byla ovšem taková, že skutečně ještě opravovali. Tedy, Severus opravoval a Malfoyovi s Regulusem mu do toho chrápali.
"Tady se vážně nedá myslet," stěžoval si naštvaně, když Narcissa zachrápala obzvláště hlasitě.
Opravdu už byl s rozumem v koncích. Carrowovi se ještě pořád nevrátili, a bez nějaké pomoci nebo nové pneumatiky s tím prostě nehne.
Rozhodl se tedy, že vzbudí své společníky a vydají se za Pánem Zla. Stejně už na ně určitě čeká. Strčil do Luciuse, ale ten spal, jako když ho do vody hodí. Zkusil tedy Draca, ale pochodil stejně. Nakonec na ně i řval, ale minulo se to účinkem. Kupodivu se probudila Narcissa.
"Co se děje?" zeptala se rozespale.
"Ale nic, jen se vás tu snažím už půl hodiny vzbudit," pronesl ironicky. "Klidně spi dál."
Jaké bylo jeho překvapení, když si Narcissa skutečně zase lehla.
"Já to myslel ironicky!" zděsil se Sev.
"Tak to máš říct! Nemám zrovna náladu na vtipy," rozčilovala se Cissa a zvedala se ze země.
Oprášila si šaty, a pak poklepala svému manželovi na rameno. Ten se ihned vzbudil.
"Jak si to udělala?" zeptal se nevěřícně Snape.
"To víš, léta praxe," odpověděla.
Když už byli vzhůru všichni, vzali své věci, a mapy, které dostali od svého pána. Pak vyrazili, směr chalupa.
Cestu lesem zvládli v rekordním čase patnácti minut. Tak moc už se všichni těšili do postelí. Na louce se tedy objevili krátce před půlnocí.
"Páni, hodina duchů. Bojíte se?" zeptal se Draco a díval se přitom na Snapea.
"A ty?" otázal se dotyčný.
Draco zrudnul a byl už raději zticha.
Když dorazili k chalupě, nikdo tam na ně nečekal. Což bylo tedy opravdu divné, vzhledem k tomu, kolik bylo hodin.
"Myslíte, že jsou doma?" zeptal se Regulus.
Severus protočil panenky a s výrazem: "Co já jsem komu udělal," zaklepal na dveře.
Ty se v mžiku otevřely. Na prahu stála rozcuchaná Bellatrix. Byla jen v županu a ospale si je měřila přimhouřenýma očima.
"No to je dost, že jste se taky ukázali, Snape. Už jste aspoň opravili ten autobus?"
"Ne, a ještě se nám ztratili Carrowovi," odpověděl jí Draco.
Severus sjel Draca pohledem typu: "O tom si ještě promluvíme!"
Bellatrix se ušklíbla. "Ti se našli asi před půl hodinou," oznámila jim.
"Přivezl je jeden manželský pár. Prý je našli, jak se zmateně potácí po kraji silnice, a mysleli si, že utekli z psychiatrické léčebny."
"Hm, to by na ně i sedělo," přitakal Lucius.
"No, nevím jak vy, ale já jdu spát," řekla Bella. "Pokoje máte nahoře," s těmito slovy se otočila a vrátila se do své postele.
Ti čtyři nepotřebovali pobízet, a taky se rozeběhli do svých pokojů. Nahoře si ještě popřáli dobrou noc.
"Tak dobrou, Seve," loučil se Regulus. "Včera to byla zabíračka, co?"
"Zvlášť pro některé," vyštěkl Snape a zabouchnul dveře.
Netrvalo dlouho, a všichni nocležníci chalupy, se propadli do říše snů. Všichni snili v podstatě o tom samém - aby tahle dovolená už brzy skončila. Jen Bellatrix ne.
Zdál se jí sen, ve kterém byla opět v pokoji Pána Zla. Opět se líbali a situace začala nabírat grády. Jenomže tentokrát, je nikdo nevyrušil. Blaženě se ze spánku usmála. Kdoví, třeba ta dovolená nebude nakonec tak špatná. Vždyť dnešek byl důkazem toho, že i sny se někdy plní!
Konec
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kallia Kallia | Web | 11. srpna 2011 v 21:40 | Reagovat

pche, zklamala jsi mě... zase se po sobě plazili!!! pchee :D ale jinak paráda :D jen jsem čekala trochu horší konec, něco ve stylu toho, že přišli o pár "dobrovolníku" při tvrdé práci na buse, nebo cokoliv :D ne, paráda ;)))

2 Em Black Em Black | Web | 12. srpna 2011 v 9:20 | Reagovat

Úžasný, nemám slov ???. Bella plazící se po Voldym, chrápající Malfoyovi a Black, opravář Sev, Carrowovi, kteří utekli z psychiatrický léčebny a ztracení Lestrangeovi xD Tys mě málem zabila :D ale konečně se Belle vyplnil sen :) fakt krásný :)

3 Lilien Lilien | Web | 12. srpna 2011 v 10:31 | Reagovat

Úžasný :D škoda že už to nebude mít pokrtačoivání :D ale je to opravdu úžasné :)) Z psychiatrické léčebny :D Nemá chybu :D

4 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 16:56 | Reagovat

Belluška se culí a Kallinka nadává, a tak to má být. :-D Jak ta Kall mohla jen doufat v takovou blbost? :-D xD
Ještě jednou se zopakuji. Parádní povídka, vtipná, romantická, řesně tak, jak jsem si to představovala :-D Těšim se, až zase něco napíšeš (tu mojí povídku na přání) :-D :-D

5 °Alex °Alex | Web | 12. srpna 2011 v 22:28 | Reagovat

Nenutím ťa :D, ale budem rada :).

6 Beltrix Beltrix | Web | 13. srpna 2011 v 11:28 | Reagovat

Tak tohleto se vážně povedlo! ;)

7 Lady-Bella-Voldemort Lady-Bella-Voldemort | Web | 16. srpna 2011 v 21:13 | Reagovat

tohle je to nejlepší co jsem kdy četla
:-D a taky nejvtipnější :-D

8 °Alex °Alex | Web | 26. srpna 2011 v 16:45 | Reagovat

Krása :D. Škoda, že to nemá pokračko :( :D.

9 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 30. srpna 2011 v 10:24 | Reagovat

Úžasné xD..Ten humor ve všech 3 dílech byl úžasný, povídka se ti fakt povedla..Ne jednou jsem se zasmála xD..

10 BeZEjmená BeZEjmená | 23. prosince 2011 v 18:39 | Reagovat

Chceme další pokračování! 8-)

11 Ezlo Ezlo | Web | 14. května 2012 v 18:08 | Reagovat

No na co ta Bellatrix nemyslí! :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama